• پنجشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-491-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

ایرالکو می‌تواند الگویی برای صنایع استان و کشور باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: بواسطه فعالیت و تولید کنونی در ایرالکو می‌توان این شرکت را الگویی برای صنایع استان و کشور معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، بهروز اکرمی در حاشیه بازدید از شرکت آلومینیوم ایران بیان کرد: در راستای بازدید از بنگاه‌های اقتصادی بزرگ که از قبل برنامه‌ریزی شده است، از شرکت ایرالکو بازدید شد و از نزدیک شاهد تلاش‌ها و افکار نو در عرصه صنعت در این بنگاه اقتصادی بزرگ و بنام بودیم که هر ایرانی را بر سر شوق می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه کارگران این شرکت مشغول تولید هستند، افزود: خوشبختانه کارگران رضایت نسبی از وضعیت شرکت دارند که این امر نویدبخش آینده خوب برای این مجموعه است و تلاش هدفمند و هوشمندانه‌ای در راستای خودکفایی بخش‌های مختلف این صنعت اعمال می‌شود.

اکرمی تصریح کرد: ایرالکو می‌تواند یک الگوی قابل اعتنا برای صنعت استان و کشور باشد که تلاش‌های مجموعه قابل قدردانی است و ما نیز به عنوان مجموعه دولت در کنار این صنعت خواهیم بود و امید است مجموعه دولت در استان به صنعت و بنگاه‌های اقتصادی کمک کنند تا در این شرایط سخت اقتصادی بتوانند همچنان روی پای خود بیایسند و به فعالیت ادامه دهند.

معاون استاندار اضافه کرد: کارهای تحقیق و توسعه خوبی در این مجموعه شکل گرفته که نوید بخش آینده روشنی است.

به گزارش ایسنا، در این بازدید احمد مجیدی مدیرعامل شرکت ایرالکو بیان کرد: حضور مدیران استان در بنگاه‌   های اقتصادی باعث دلگرمی است. شرکت در حال حاضر با 100 درصد ظرفیت تولید فعال است و بازار داخلی و خارجی را در اختیار دارد، طرح‌های توسعه را با کمک مسئولان نیز اجرایی خواهیم کرد و خبرهای جدید نیز در آستانه افتتاح خط 5 شرکت اعلام می   شود و امیدواریم ایرالکو در پایان سال سبز باشد هرچند که در حال حاضر مدعی هستیم که شرکت هیچ گونه آلودگی ندارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: