• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-5384-5
  • خبرنگار : 10151
  • منبع خبر : ----

دستگيري دو نفر از سر شاخه‌هاي شركت تلفيق هنر در اراک

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي استان ۲ نفر از سرشاخه هاي اصلي شركت تلفيق هنر در اراك شناسايي و دستگير شدند.
 به گزارش ایسنا منطقه مرکزی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس سرهنگ سيد نورالدين حسيني گفت: ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی در انجام تحقيقاتي از فعاليت افرادي در كافي شاپي در سطح شهر اراک براي جذب نيرو در شركت غيرمجاز تلفيق مينا و خاتم هوشمند (تلفيق هنر) مطلع شدند و بلافاصله تحقيقات نامحسوس پليس، براي بررسي اين موضوع آغاز شد.  
وي افزود: در هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي و با جمع آوري اسناد و مدارك موجود، دو نفر از سرشاخه‌هاي اصلي اين شركت شناسايي و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي استان دعوت شدند.  
اين مقام انتظامي اضافه كرد:‌ با تكميل تحقيقات پليس در اين خصوص، پرونده‌اي تشكيل و براي برخورد قانوني به مرجع قضائي ارسال شد.  
سرهنگ حسيني ادامه داد:‌ تبليغات گسترده و فعاليت سرشاخه‌هاي اصلي اين شرکت در فضاي مجازي و از سويي قانوني جلوه دادن فعاليت اين شركت، باعث جذب و گرايش جوانان در اين شرکت شده و بررسي هاي نشان از افزايش عضويت و ورود ناآگاهانه افراد مختلف به اين شركت شده است.
 وي با بيان فعاليت غيرقانوني اين شركت گفت: شهروندان هر گونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعاليت اين شركت را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: