• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-4992-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

مقدسی:

ایجاد زمینه رشد و تعالی زنان نام‌آور ضروری است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در محلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه زنانی که در جرگه مفاخر قرار دارند در توسعه و اداره کشور نقش مهمی ایفا می کنند، در نتیجه ضروری است که زمینه رشد و تعالی این افراد فراهم شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدمهدی مقدسی، در اولین آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی اظهار کرد: استان در مقایسه با استان‌های دیگر نسبت به جمعیت خود، مفاخر زیادی را پرورش داده و به داشتن مفاخر ارزشمند در حوزه‌های مختلف مباهات می‌کند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این نکوداشت کار ارزشمندی است که تکرار و استمرار آن لازم است، افزود: خوشبختانه با حضور استاندار در استان فضا برای استفاده از ظرفیت زنان توانمند فراهم شده اما این حوزه جای کار بسیاری دارد. زنان توانمندی در استان مرکزی وجود دارند که مایه مباهات و فخر در استان هستند و قابلیت نقش آفرینی در توسعه را دارند.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ضروری است که زمینه رشد و تعالی زنان ارزشمند و توانمند فراهم شود چراکه آنان می‌توانند در اداره و توسعه کشور نقش آفرینی بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایسنا، مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری مرکزی نیز در این آیین گفت: استان مرکزی این افتخار را کسب کرده که به عنوان اولین استان در کشور امروز آیین نکوداشت زنان مفاخر استان را برگزار کند.

به گزارش ایسنا،دبیر اجرایی آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی نیز در این آیین گفت: منشور رنگارنگ مفاخر استان بویژه در حوزه زنان حلقه مفقوده ای بوده که به آن پرداخته نشده است.

سبحانی بیان کرد: ۱۲ شخصیت از زنانی که منشوری از تلاش و پشتکار بودنو و نشان دادند که ماندگاری نیازمند هیجگونه مدرکی نیست و در دل مردم قرار دارد، امروز مورد نکوداشت قرار می‌گیرند‌.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: