• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-3887-5
  • خبرنگار : 10160
  • منبع خبر : ----

دفتر هم اندیشی و تعامل شورای شهر و دانشگاه تفرش افتتاح شد

با حضور اعضای شورای شهر و شهردار تفرش، دفتر هم اندیشی و تعامل شورای اسلامی شهر و دانشگاه تفرش در این دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه تفرش، دکتر "حمیدرضا صبا" رییس این دانشگاه در این آیین با اشاره به اهداف افتتاح دفتر مذکور گفت: دفتر هم اندیشی و تعامل شورای اسلامی شهر و دانشگاه تفرش در راستای یک همکاری منسجم و با هدف استفاده از ظرفیت های شهر و دانشگاه در راستای ارتقاء و پیشرفت شهرستان و دانشگاه افتتاح شد.

وی افزود: دانشگاه تفرش با قدمتی بیش از 30 سال و با دارا بودن پتانسیل بالقوه شامل اساتید هیأت علمی مجرب و توانمند، کارمندان پرتلاش و دلسوز، دانشجویان علاقه‏ مند، زیرساخت‏ها و تأسیسات زیربنایی، تمایل بسیاری به برقراری تعامل و همکاری همه جانبه با شورای شهر به نمایندگی از شهر تفرش دارد تا از ظرفیت و توانمندی دانشگاه حداکثر بهره‏ برداری انجام پذیرد .

وی افتتاح دفتر هم اندیشی و تعامل شورای اسلامی شهر و دانشگاه تفرش را گامی مثبت برای استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه تفرش در راستای توسعه شهرستان و فراهم کردن بسترهای ارتباط صنعت با دانشگاه دانست.

معاون اداری و مالی دانشگاه تفرش نیز در این نشست گفت: دانشگاه تفرش از ظرفیت های بالقوه ای برخوردار است و هم‌صدایی شورای شهر و دانشگاه گامی مثبت در راستای توسعه شهرستان و دانشگاه خواهد بود.

دکتر " نبی الله گودرزوند چگینی" افزود: دانشگاه در راستای پیگیری تقاضاهای  درخواستی از بخش های خارج از دانشگاه و اسناد بالا دستی وزارت علوم از آمادگی لازم برای هرگونه همکاری جهت رفع مشکلات شهرستان تفرش برخوردار است.

 وی اضافه کرد: دانشگاه تفرش با دارا بودن 44 آزمایشگاه و کارگاه و دستگاه های پیشرفته، بسترهای لازم برای کمک به شهر و صنعت را داراست.

شهردار تفرش نیز در این آیین گفت: شهرداری تفرش از آمادگی کامل برای انعقاد قرارداد با دانشگاه تفرش، فارغ التحصیلان، استادان و دانشجویان در قالب دفتر هم اندیشی به منظور انجام پروژه های عمرانی در دست اجرا در شهر تفرش برخوردار است.

"هادی ابراهیمی فر" با بیان اینکه شهر تفرش شهری تاریخی و دارای ابنیه تاریخی در استان و کشور است افزود: ایجاد دفتر هم اندیشی و تعامل شورای شهر و دانشگاه در دانشگاه تفرش نقطه عطفی برای استفاده از ظرفیت های طرفین در توسعه و پیشرفت شهرستان است. 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: