• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-6692-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

رضایی:

طرح فشار آمریکا بر ایران با شکست مواجه شده/ذخایر ارزی با سرعت در حال ترمیم است

نماینده مردم‌ خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اخطارهای داده شده به آمریکا، آنها باز هم از فشارهای وارده به ایران کم نکردند، اما در حال حاضر این فشارها سبب ساز رشد فوق‌العاده در ایران شده و در حال حاضر آمریکایی ها با شکست مواجه شده‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمد ابراهیم رضایی در ستاد راهبری اقتصادی مقاومتی استان مرکزی اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در کشور حاکم شده تا چند وقت پیش دغدغه ما این بود که کشور را در وضع موجود حفظ کرده و اجازه ندهیم اشتغال با مشکل مواجه شود .

وی افزود: تمام نگاه‌ها بر این بود که با بدترین دشمنی های تاریخ مواجه هستیم و آنها با تمام ظرفیت قصد دارند کشور و مسئولان نظام را وادار به تسلیم کنند. نیمه دوم سال گذشته اوج اجرای پروژه‌های براندازی ایران توسط دشمنان بود اما با تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی در کشور، این تهدیدات رفع شد .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در همین فرآیند عده‌ای به رئیس جمهور آمریکا اخطار می‌دادند که اگر فشارهای شما ادامه پیدا کند سبب رشد فوق‌العاده در ایران خواهد شد که در حال حاضر نیز این اتفاق رخ داده و امروز با اطمینان می‌توان گفت که طرح آمریکایی‌ها با شکست مواجه شده و وضعیت ذخایر ارزی با سرعت در حال ترمیم است و گزارشات ارائه شده بسیار ارزشمند است .

رضایی بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری امسال سال بشارت‌هاست، امروز باید به سهم از این جهش و رشدی که در کشور در حال شکل گیری است دسترسی پیدا کنیم و در آینده با استفاده از افق روشن تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم .

وی گفت: استان مرکزی در مقاطعی چشم و چراغ صتعتی کشور بوده و دارای استعداد و قابلیت‌های فوق العاده است در نتیجه به جای نگرانی برای گذشته باید به آینده ای فکر کنیم که تحول عظیم همه جانبه را ایجاد کند .

رضایی تاکید کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی باید با بلندنظری با موضوعات برخورد شود .

وی ادامه داد: پروژه ترمینال صادراتی محصولات کشاورزی خمین طرح خوبی برای آینده استان و خمین است در نتیجه نیاز است که همه تلاش کنند که در این حوزه نیز به نتایج مثبت دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: