• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-14084-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر بهداشت:

بیمارستان امام رضا(ع) زرندیه به بهره برداری رسید

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان زرندیه افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در حاشیه افتتاح این مرکز درمانی گفت: عملیات اجرایی احداث ساختمان بیمارستان امام رضا(ع) توسط وزارت راه و شهرسازی انجام شده و توسط وزارت بهداشت تجهیز شده است .

دکتر عباس نیک روش افزود: یکی از موانع در راه اندازی این بیمارستان نبود راه دسترسی مناسب بود که با همکاری مسئولین، کار ایمن سازی و احداث راه دسترسی انجام و این مرکز آماده ارائه خدمات به شهروندان این شهرستان است .

وی گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت 23 هزار و 500 مترمربع با زیربنای سه هزار و 200 مترمربع احداث و مجهز به بخش‌هایی همچون اورژانس، درمانگاه، آزمایشگاه، مراقبت‌های ویژه، رادیولوژی، زایمان، کودکان و دو اتاق عمل است .

به گفته رییس علوم پزشکی ساوه این بیمارستان 32 تختخوابی با صرف اعتباری بالغ بر 120 میلیارد احداث و برای  ارائه خدمات به جمعیتی بالغ بر 70 هزار نفر تجهیز شده است .

عملیات اجرایی احداث ساختمان بیمارستان امام رضا علیه السلام زرندیه از سال 1389 آغاز شده بود ولی به دلیل محدودیت منابع اعتباری مدت زمان ساخت این طرح درمانی حدود هفت سال بطول انجامید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: