• پنجشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-393-5
  • خبرنگار : 10160
  • منبع خبر : ----

وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی سفر می کند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از سفر قطعی وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی در دو ماه آینده خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید مهدی مقدسی در آیین   تجلیل از قهرمانان و مدال آوران استان مرکزی، از سفر قطعی وزیر و ورزش و جوانان به استان مرکزی در دو ماه آینده خبر داد و افزود: امیدواریم با حضور سلطانی فر در استان مرکزی، بخشی عمده ای از مشکلات هیات های ورزشی استان برطرف شود و شاهد افتخار آفرینی هرچه بیشتر ورزشکاران استان در مسابقات   ملی و بین المللی باشیم.

وی بر لزوم حمایت همه جانبه صنایع از جامعه ورزش استان تاکید کرد و گفت: کارخانجات استان باید به وظیفه ای که تا کنون عمل نکرده اند، توجه بیشتری داشته باشند و برای رشد و ترقی ورزش استان اهتمام بیشتری بورزند.

به گزارش ایسنا، عابد حقدادی نیز در این آئین حضور ورزشکاران استان مرکزی در عرصه مسابقات ملی و بین المللی را مایه افتخار استان برشمرد و اظهار کرد: ورزشکاران استان مرکزی در سال گذشته در بخش رشته های فردی و تیمی موفقیت های ارزنده ای را بدست آورده اند که امیدواریم با حمایت های وزارت ورزش و جوانان و مجموعه مدیریتی استان، در سال جاری نیز بتوانیم موفقیت های خود را تداوم ببخشیم.

حقدادی تقویت و استمرار موفقیت های جامعه ورزش استان را منوط به توسعه زیرساخت های ورزشی دانست و افزود: ما امید داریم تا در سال جاری با حمایت های مجموعه استان از جمله استانداری مرکزی و نمایندگان مردم استان در خانه ملت، بتوانیم با اختصاص بودجه ای مناسب پروژه های ورزشی نیمه تمام استان را تا پایان سال جاری تکمیل کنیم. پیش بینی می شود با تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام استان در حدود 4 سانتی متر مربع به سرانه فضای ورزشی استان اضافه شود.

وی با بیان اینکه استان مرکزی پایتخت ورزش همگانی زمستانی کشور محسوب می شود، گفت: استان مرکزی در شمار استان های پیشگام در زمینه توسعه زیر ساخت های ورزشی محسوب می شود و مردم استان مرکزی در حوزه ورزش های همگانی مانند همایش های پیاده روی خانوادگی در سال گذشته حضور پررنگی از خود به جای گذاشتند که این مهم، تلاش اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی را در جهت توسعه ورزش های همگانی به خوبی نشان می دهد.

به گزارش ایسنا، محمد کریم شفیعی، شهردار کلانشهر اراک نیز ضمن اعلام حمایت خود از راه اندازی باشگاه شهرداری اراک، خاطر نشان کرد: در حال حاضر باشگاه شهرداری اراک در حدود 50 میلیارد ریال بدهی دارد که امیدواریم با رفع این مشکل، بزودی مشکل راه اندازی باشگاه شهرداری اراک نیز رفع شود.

 

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: