• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-2192-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

رضایی: آمریکا شایسته مذاکره نیست/مقامات آمریکایی دچار پریشان‌حالی شده‌اند

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه هیچگاه آمریکایی‌ها شایسته مذاکره نبوده و در آینده هم نیستند، گفت: مقامات آمریکایی با تحریم‌های اخیر نشان دادند که دچار پریشانی شده‌اند .

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تحریم اخیر برخی مقامات ایرانی توسط آمریکا گفت: آمریکایی‌ها دچار به هم ریختگی شده‌اند که این را می‌توان در خط مشی‌ها و راهبردهایشان در مقابل ایران دید که شکست خورده است. هر کشوری که راهبردش با شکست مواجه شود از کار افتاده و بی‌خاصیت می‌شود .

وی با بیان اینکه آمریکا در خط مشی‌ها و تاکتیک‌ها دچار پریشان حالی شده است، گفت: این رفتارهای آمریکایی‌ها وضعیت پریشان آنها را نشان می‌دهد که همه رفتارها و گفتارهایشان ضد و نقیض و برعکس هم است. قوه عاقله جامعه‌نگر در رفتارهای آمریکایی‌ها وجود ندارد و هر لحظه رفتاری از خود بروز می‌دهند که می‌توان شکست را از همه زوایا در آن دید .

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هیچگاه آمریکا شایسته مذاکره نبوده و نیست، گفت: اکنون وضعیت طوری شده که آنها وجهه بین‌المللی خود را هم از دست داده‌اند. رفتارهایشان برای آمریکا تحقیرکننده است. همان کشوری که ادعای کدخدایی و ابرقدرتی می‌کرد، امروز به این وضعیت گرفتار شده است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: