• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-3192-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

منتظری:

کشف حجاب بانوان یکی از راهکارهای دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی است

دادستان کل کشور گفت: متاسفانه امروز دشمن از راه‌های مختلف درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و شکستن خطوط قرمز است که یکیاز اینها مسئله کشف و برداشتن حجاب از سر بانوان است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدجعفر منتظری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسئله حجاب را نباید خیلی بزرگ کنیم چراکه حجاب یک امر واجب است که متوجه بانوان مسلمان است و به موجب حکم قرآن و قانون برای خانم مسلمان رعایت حجاب در ملاء عام و انظار عمومی لازم و ضروری است.

وی افزود: برخی یا معتقد نیستند یا اعتقاداتشان ضعیف است که حجاب را کامل رعایت نمی‌کنند، این افراد عموما خیلی موجب مشکلات یا فساد در جامعه نشده یا نمی‌شوند.

دادستان کل کشور بیان کرد: متاسفانه امروز دشمن از راه‌های مختلف درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و شکستن خطوط قرمز است که یکی  از اینها مسئله کشف حجاب و برداشتن حجاب از سر بانوان است. مسئله حجاب برای یک زن مسلمان یک نشانه اعتقادی است و دشمنان برای مبارزه با این موضوع عده‌ای را مامور کرده و حتی مبالغی را هزینه می‌کنند تا کارهای هنجارشکنانه انجام دهند. بنابراین دستگاه قضایی با افرادی که در جامعه هنجارشکنی می‌کنند برخورد می‌کند.

منتظری ادامه داد: اینگونه نیست که نظام جمهوری اسلامی در مقابل حرکاتی که دشمن انجام می دهد، کوتاه بیاید. کشف حجاب از نظر قانونی و به موجب حکم قرآن جرم و گناه است و کسی که موجب کشف حجاب شود یا کشف حجاب علنی کند در واقع مرتکب جرم مشهود شده و نیروی انتطامی موظف است با جرم مشهود برخورد کند، دستگاه قضایی هم به موجب قانون با این موارد برخورد خواهد کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: