• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-2791-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

40 واحد صنعتی و معدنی نمونه استان مرکزی تجلیل می شوند

 رئیس خانه صنعت و معدن استان مرکزی گفت: 26 تیرماه سال جاری  40 واحد صنعتی و معدنی نمونه در استان مرکزی تجلیل خواهند شد.

عماد مردانی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای وزارت صمت 40 واحد صنعتی و معدنی نمونه در استان مرکزی انتخاب شدند که این واحدها ۲۶ تیرماه به مناسبت روز ملی صنعت و معدن در آیینی تجلیل می شوند . در مجموع حدود 470 واحد متقاضی شرکت در این انتخاب بودند که بر اساس استانداردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت این 40 واحد مشخص  و انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن نامگذاری شده، افزود: با توجه به اینکه در این روز همایش ملی در تهران برگزار می‌ شود، در نتیجه همایش تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی برتر در استان مرکزی به 26 تیرماه موکول شده است.

رئیس خانه صنعت و معدن استان مرکزی تصریح کرد: شاخص‌های انتخاب واحدهای صنعتی و معدنی برتر میزان صادرات غیر نفتی، افزایش اشتغال نسبت به سال گذشته، نوسازی و بهسازی تجهیزات و عوامل تولید و پیشرفت های مالی بر اساس اظهارنامه های مالیاتی است که واحدهای برتر بر این اساس شناسایی و معرفی و امتیازدهی می‌شوند.

مردانی دامه داد: از مجموع 40 واحد معرفی شده به عنوان واحدهای نمونه، دو واحد به عنوان واحدهای نمونه ملی در همایش ملی نیز معرفی و تجلیل شدند.

وی اضافه کرد: تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی سبب افزایش انگیزه در فعالان صنعتی و معدنی خواهد شد و همین افزایش انگیزه می‌تواند باعث برداشتن گامی موثر در راستای رونق تولید در کشور باشد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: