• سه شنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-2991-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

35 واحد تولیدی استان مرکزی جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک معرفی شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۳۵ واحد تولیدی نقاط مختلف این استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شدند.

محمدرضا حاجی‌پور در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: در سال جاری ۲۰۰ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات رونق تولید از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که تاکنون ۳۵ واحد به بانک‌های عامل معرفی و پرونده باقی متقاضیان در دست بررسی است.

وی افزود: یک واحد تولیدی صنایع سلولزی در شهر ساوه با تکمیل پرونده خود به میزان ۱۷۵ میلیارد ریال تسهیلات از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه دریافت کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: مجموع سهمیه تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه این استان هفت هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال با بهره ۱۴ درصد است که متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بهین‌یاب از این ظرفیت در راستای تامین سرمایه در گردش، نوسازی و بازسازی و یا تکمیل واحدهای تولیدی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی استفاده کنند.

وی اضافه کرد: سامانه بهین‌یاب از ابتدای امسال فعال شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آن نوع درخواست و میزان تسهیلات مورد نیاز خود را ثبت کنند و درخواست‌های متقاضیان در کارگروه استانی مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از ابلاغ اعتبارات به بانک‌های عامل، پرونده‌ها به بانک‌ها ارسال می‌شود.

حاجی‌پور بیان کرد: متقاضیان می‌توانند درخواست خود را در سایت بهین‌یاب به آدرس  www.Behinyab.ir   ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه‌های سایت سازمان نسبت به تکمیل و ارسال پرسشنامه‌های تکمیلی اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی افزود: بیش از نیمی از صنایع استان مرکزی از سال ۹۵ تاکنون موفق به دریافت تسهیلات اقتصادی شده‌اند که ضمن حفظ اشتغال موجود، میزان قابل توجهی اشتغال جدید ایجاد شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: