• سه شنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-11184-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

مشارکت یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی مردم استان مرکزی در عید قربان

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: مردم استان مرکزی تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی قنبر موسی نژاداظهار کرد: مردم استان مرکزی تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند، دام‌های زنده با نظارت سازمان دامپزشکی ذبح شده است.

وی افزود: تمامی نذورات نقدی و غیرنقدی در سراسر استان براساس نیت خیران و نیاز سنجی انجام شده توسط مددکاران توسط مراکز نیکوکاری و با نظارت کمیته امداد توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در ادامه با اشاره به اینکه ۹۰ پایگاه در سراسر استان مرکزی آماده دریافت نذورات مردمی به مناسبت عید قربان هستند، گفت: از این تعداد ۲۱ پایگاه در شهرستان اراک مستقر شده است.

وی اضافه کرد: خیرانی که تاکنون نذورات خود را پرداخت نکردند می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ بانک ملی، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ و یا با شماره گیری کد# ۰۸۶*۸۸۷۷* واریز و به نیازمندان کمک کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: