• پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-15984-5
  • خبرنگار : 10013
  • منبع خبر : ----

تجهيزات برق پاساژ اتحاد اراک ایمن شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از ایمنی سازی سیستم برق پاساژ اتحاد اراک خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمد اله داد در حاشیه افتتاح و بازدید از طرح ایمن سازی پاساژ اتحاد اراک گفت: با همراهی شایسته کسبه پاساژ اتحاد رفع خطر و استاندارد سازی تابلو برق و شبکه داخلی این مرکز تجاری بصورت مشاركتي انجام شده است .

وی افزود: به منظور پیشگیری از وقوع بحران و احتمال آتش سوزی در مراکز تجاری و ایمن سازی واحدهای صنفی برای پیشگیری از حوادثی همچون حادثه پلاسکو، این شرکت اصلاح و بهینه سازی شبکه برق با هدف افزایش ایمنی واحدهای تجاری را در دستور کار خود قرار داده است که قطعا اجرای موفقیت آمیز چنین طرح هايی مستلزم همکاری و همراهی مسئولان اجرایی و کسبه است.

وی خاطرنشان کرد: صاحبان مغازه‌ها بخصوص در پاساژها اگر مشکلاتی در سیم‌کشی برق واحدهای خود دارند، باید نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند تا شاهد اتفاقی که برای پاساژ پلاسکو رخ داد، نباشیم .

اله داد با بیان اینکه ایرادات فنی و خطرساز پاساژها از سوی شرکت توزیع اعلام شده است، افزود: در راستای تامین امنیت برق و جلو گیری از آتش سوزی پاساژها همراهی کسبه و مسولان مرتبط ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: لازم است در بدو احداث یک مجتمع تجاری به دلیل تمرکز سرمایه افراد و تجمع خریداران و فروشندگان نکات ایمنی مد نظر قرار بگیرد.

گفتنی است، از وضعیت نامناسب سیستم برق در پاساژ‌های تجاری شهر اراک با حضور مسئولان بازدید بعمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: